AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Materai favorita si nefavorita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alice
Anul I

Data de înscriere : 22/04/2010
Vârsta : 21

MesajSubiect: Materai favorita si nefavorita   Joi Apr 22, 2010 7:30 pm

Care e materia voastra preferata?De ce?A mea e vajhatul si creaturile magice.Imi place foarte mult senzatia zborului iar animalele magice ma fascineaza,de asemenea sustin orice campanie care le protejeaza.Dar care e materia care nu va place deloc?Mie nu-mi place istoria magiei.Pur si simplu mi se pare plictisitoare.Deobicei schimb biletele cu Liv la acele ore.Deci,care e materia favorita si care e materia care nu va place?De ce?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Cassie Duvall
Headmistress

Data de înscriere : 19/04/2010
Vârsta : 21

MesajSubiect: Re: Materai favorita si nefavorita   Joi Apr 22, 2010 11:09 pm

Desi pe aici sunt profesor.. Vajthatul imi place cel mai mult. E bestial sa poti zbura pe maturi :X. Imi plac totusi si.. Potiunile.. cand te gandesti ca din cateva combinatii ciudate ies niste chestii atat de tari. O alta materie care imi place e.. Studiul despre Incuiati. Nu stiu de ce.. pur si simplu imi place :X.

Urasc/detest/nu suport urmatoarea materie : Preziceri despre Viitor. Probabil nu.mi place pentru ca nu am acel "Ochi interior" Laughing. Tot ce pot distinge sunt doar niste umbre invaluite in ceata (ma refer la glob)..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dumbledore.forumagic.net
Danzel Luke Norman
Anul V

Data de înscriere : 30/10/2010
Vârsta : 17

MesajSubiect: Re: Materai favorita si nefavorita   Sam Oct 30, 2010 11:22 pm

materia preferata?oo pai farmece e grozav sa faci vraji si sa inveti despre ele mai ales ca nici nu stiam pana acum ce e aia o vraja
mai am materie preferata si aparare contra magiei negre sa invat un semestru despre animale si cum sa ma apar de ele si celalalt despre vraji blesteme jinxuri Smile
totul mia povestit tata Smile
nepreferata?pai vajthat nu imi place sa recunosc ca la cea mai simpla materie nu ma descurc :(si sunt atacant Sad(daca mar pune cautator miar usura toata treaba dar ca si la scoala incuiatilor cu oina nu pot sa arunc mingea aia asa departe Crying or Very sad

Poate ca imi vine inspiratie...
Daca postezi si tu!
POSTATI!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://medrpg.forumgratuit.ro/
Andrew Breno
Wizard

Vârsta : 19

MesajSubiect: Re: Materai favorita si nefavorita   Dum Oct 31, 2010 12:16 am

Materia favorita: Grija fata de Creaturile Magice-Breno0 este foarte interesat de Creaturile Magice. Pana acum a calarit Hipogriffi si Centauri si a avut chiar o Salamandra. Ii plac de asemenea si Farmecel si Apararea Contra Magiei Negre. O alta materie placuta de el este Vajthatul acolo unde, n ciuda staturii sale este un Prinzator fenomenal.
Materia urata: Previziuni despre Viitor, Istoria Magiei
Sus In jos
Drake Nevermore
Anul VI

Data de înscriere : 04/11/2010
Vârsta : 20

MesajSubiect: Re: Materai favorita si nefavorita   Joi Noi 04, 2010 3:01 pm

Materia mea preferata este Transfigurarea.Puteti crea orice doar cu o vanturare de bagheta.
Sus In jos
Danzel Luke Norman
Anul V

Vârsta : 17

MesajSubiect: Re: Materai favorita si nefavorita   Dum Noi 14, 2010 10:42 pm

inafara de mancare!!!

Poate ca imi vine inspiratie...
Daca postezi si tu!
POSTATI!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://medrpg.forumgratuit.ro/
Adnana Hale
Wizard

Data de înscriere : 12/12/2010
Vârsta : 16

MesajSubiect: Re: Materai favorita si nefavorita   Lun Dec 13, 2010 5:42 pm

Materia mea preferata e Aparare contra Magiei Negre si Vajthatul.Apararea contra Magiei Negre este foarte interesanta cand invatam despre animale periculoase si despre vraji/blesteme/jinxuri si Vajthatul este fain e o senzatia faina cand stii ca te'nalti de la sol si simti vantul cum iti patrunde prin par.Materia pe care o detest este previziuni despre viitor si istoria magiei.Previziunile despre Viitor sunt plictisitoare si enervante si la Istoria Magiei sunt prea multe de retinut si e plictisitoare.Aaa da imi mai plac si Potiunile imi place sa creez potiuni drunken
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Materai favorita si nefavorita   

Sus In jos

Materai favorita si nefavorita
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dumbledore's Army :: Muggle things :: Discuţii-
Mergi direct la: