AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Hey!Alice here!Prima care se prezinta^_^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alice
Anul I

Data de înscriere : 22/04/2010
Vârsta : 21

MesajSubiect: Hey!Alice here!Prima care se prezinta^_^   Joi Apr 22, 2010 7:05 pm

Hey'aaa!Ce faceti?Sunt Alice.Am 14 ani.Sunt o fire visatoare,si totusi rebela,care-si arunca capul inainte fara sa priveasca.Ceea ce ma face sa intru in bucluc mai mereu.Nu prea respect regulile de la Hogwarts.Dar magia inseamna si distractie,contra tot ce zic profesori.Prietena mea cea mai buna,Liv(de la Olivia)seamana cu mine.Ea e mai potolita,dar ii place sa se distreze.Pana acum am fost la o alta scoala de vrajitori,dar m-am transferat aici,impreuna cu parinti mei.Sora mea mai mare e desinger,are un magazin de robe transite.Ea are 23 de ani.Imi place sa creez haine si mai ales sa cant la chitara.Ma fascineaza creaturile magice,insa cred ca istoria magiei e o materie plictisitoare.Cantareata mea favorita e Avril lavigne(seman cu ea,oarecum)Abia astept sa-mi fac prieteni!Astept si intrebari,o sa va raspund.Bye,Alice
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Cassie Duvall
Headmistress

Data de înscriere : 19/04/2010

MesajSubiect: Re: Hey!Alice here!Prima care se prezinta^_^   Joi Apr 22, 2010 11:12 pm

Bun venit .

Nu neai spus ce sunt parintii tai Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dumbledore.forumagic.net
Alice
Anul I

Data de înscriere : 22/04/2010

MesajSubiect: Re: Hey!Alice here!Prima care se prezinta^_^   Vin Apr 23, 2010 1:43 pm

Patty:),Mama mea e(ca si sora mea)un desinger iar tata lucreaza la minister:)
Sus In jos
Charlly Adams
Anul I

Data de înscriere : 16/05/2010
Vârsta : 20

MesajSubiect: Re: Hey!Alice here!Prima care se prezinta^_^   Dum Mai 16, 2010 10:44 pm

Buna Smile Sunt Charlly si am 14 ani. Locuiesc cu mama si fratele meu, Tony. Sunt o fire energica, visatoare si plina de imaginatie. Fac tot ce imi trece prin cap Very Happy. Prietena mea cea mai buna este Aly. De curand am inceput sa scriu povesti Smile (ca sa am unde sa imi canalizez imaginatia). Cam atat despre mine.

Pa! Kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Hey!Alice here!Prima care se prezinta^_^   

Sus In jos

Hey!Alice here!Prima care se prezinta^_^
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dumbledore's Army :: Hogwarts :: Sala de primire-
Mergi direct la: