AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Noul termen!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cassie Duvall
Headmistress

Data de înscriere : 19/04/2010
Vârsta : 21

MesajSubiect: Noul termen!   Joi Iun 23, 2011 7:34 pm

Un nou termen este pe punctul de a incepe Love [Luni, 27 iunie 2011]. Un nou termen, o noua resortare. In mod normal, la inceputul unui termen nu as face o resortare, dar, in aceste circumstante [un singur Astropuf Laughing ], ma simt nevoita sa o fac. http://hspells.weebly.com/sortare.html Va astept noile coduri :>

Deci, cum am spus mai sus, luni incepe noul termen. [Inca nu i.am gasit o noua denumire. Pentru propuneri, va rog frumos un PM Laughing ] Voi inchide jocurile, si va poftesc la cat mai multe RPG.uri. Puteti incepe si acum sa scrieti, deoarece voi puncta si povestile create in aceasta perioasa Smile Chiar daca numarul punctelor pentru fiecare opinie scrisa este de 20p, sa stiti ca acestea sunt foarte importante pentru cupa caselor.

Incepand cu 1 iulie, pana pe 1 august, se va desfasura un "concurs". Membrii cu cele mai multe RPG.uri la activ [nu ma refer la numarul de posturi, ci la numarul "Povestilor" la care a luat parte] vor primi bonificatii substantiale [muuulte puncte].

Daca mai aveti prieteni inscrisi pe site, dar care nu au mai dat de mult pe aici, va rog frumos sa le amintiti de forum. Haideti ca vara aceasta sa facem un forum actiiiv Love

Nu uitati de Turneul Duelurilor, care e pe cale sa inceapa. Voi trimite PM celor inscrisi, pentru a confirma participarea la turneu [am senzatia ca sunt cativa inscrisi care au renuntat de mult la forum]. Cred ca il voi organiza undeva pe la inceputul lui iulie. Smile

Cei care s.au inscris pentru postul de Sef de Casa, vor putea participa la selectie. Singura schimbare e ca, acum, e posibil sa participe pentru postul de Sef de Casa al unei alte .. case Laughing

Inca o surpriza secreta, [care va ramane secreta pentru o perioada destul de.. nici lunga, dar nici scurta Laughing ] e pe cale sa apara! Fiti pe faza. Unii vor afla inaintea celorlalti.. Altii vor afla cu greu :>

Am spus ca renuntam la Devoratori ai Mortii vs Membri ai Ordinului Pheonix. Sa.mi spuneti daca totusi vreti sau nu sa las, si sa incepeti un nou joc odata cu deschiderea noului termen.

Nu stiu daca am uitat sau nu sa zic ceva.. Dar oricum, daca mai e ceva, voi spune Laughing

Cassie ♥ Andrew

Ultima editare efectuata de catre Cassie Duvall in Mar Iun 28, 2011 12:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dumbledore.forumagic.net
Andrew Breno
Wizard

Data de înscriere : 30/10/2010
Vârsta : 19

MesajSubiect: Re: Noul termen!   Joi Iun 23, 2011 7:42 pm

Am 2 intrebari:

1. Vei contoriza si posturile de la Bal?
2. Cand scrii sfarsitul lui "Viu sau mort"? Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Gera George Rybak
Anul III

Data de înscriere : 16/12/2010
Vârsta : 22

MesajSubiect: Re: Noul termen!   Joi Iun 23, 2011 7:59 pm

Uhhuu Smile Bafta people Laughing

MesajSubiect: Re: Noul termen!   

Sus In jos

Noul termen!