AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Cupa Caselor [I]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cassie Duvall
Headmistress

Data de înscriere : 19/04/2010
Vârsta : 21

MesajSubiect: Cupa Caselor [I]   Dum Iun 05, 2011 2:17 pm

Cum ieri s.a incheiat primul termen, azi anunt castigatorii Cupei Caselor:

VIPERINII!

Love

Stiu ca din cauza scolii forumul nu a fost foarte.. "populat", si pana in prezent se afla intr.o stare de lesin, dar sper ca lucrurile se vor schimba de acum inainte. [cel putin pe perioada vacantei Very Happy ]. E si vina mea, deoarece nu am avut destul timp sa ma ocup asa cum trebuie de forum [da, clasa a 8.a a fost (si este) chiar grea Laughing ]. Au fost multe chestii noi adaugate forumului, de care nu am avut timp suficient sa ma ocup.

Noul termen [pe care cred ca de acum il voi numi an, sau alta denumire mai.. frumoasa Laughing ], va incepe pe data de 20 iunie. Sper ca macar in urmaatorul termen sa punctez RPG.urile [la urma urmei, asta e un forum RPG] si nu doar activitatile.. separate. Va astept si in perioada asta, pana pe 20 iunie, sa ma vizitati categoriile cu RPG.uri, pentru ca vor fi si ele punctate [chiar daca nu sunt scrise in timpul termenului]. Sper ca forumul se va trezi la viata Love

In aceasta perioada voi incerca sa ma ocup pe cat posibil de forum, pentru ca pe 20 sa nu fie probleme, neintelegeri sau nu stiu ce alte chestii. Ma voi ocupa sa aleg Sefii de casa si voi sterge sectiunea cu Devoratori ai Mortii vs Membri ai Ordinului Pheonix, insa voi lasa Turneul Duelurilor, care va incepe pe data de 27 iunie Love [Devin nerabdatoare. ]

Sper ca voi reusi sa fac urmatorul termen mai interesant, dar bineinteles, am nevoie si de ajutorul vostru. Pentru orice idei, pareri, critici, va astept pe aici: http://dumbledore.forumagic.net/f48-biroul-de-informaii

Inca o data felicitari Viperiinilor Kiss

Cassie ♥ Andrew
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dumbledore.forumagic.net
Rose Geller
Anul V

Data de înscriere : 22/12/2010
Vârsta : 18

MesajSubiect: Re: Cupa Caselor [I]   Joi Iun 23, 2011 11:24 am

Era imposibil sa castige astropufii, avand in vedere faptul ca sunt singura Neutral

Drake Nevermore
Anul VI

Data de înscriere : 04/11/2010
Vârsta : 19

MesajSubiect: Re: Cupa Caselor [I]   Joi Iun 23, 2011 5:32 pm

Era imposibil sa castige Ochi-de-Soimii avand in vedere faptului ca sunt foarte putini activi Neutral
Oricum felicitari castigatorilor.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rain A. Drop
Anul II

Data de înscriere : 02/04/2011
Vârsta : 20

MesajSubiect: Re: Cupa Caselor [I]   Joi Iun 23, 2011 7:40 pm

Sa nu mai zicem de Cercetasi...suntem doar 2 Laughing

MesajSubiect: Re: Cupa Caselor [I]   Astazi la 6:47 pm

Sus In jos

Cupa Caselor [I]