AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Time Machine

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
Danzel Luke Norman
Anul V

Data de înscriere : 30/10/2010
Vârsta : 17

MesajSubiect: Re: Time Machine   Mier Iul 06, 2011 9:15 pm

desenekage.blogspot.com

Desene vechi. SUNT IN ROMANA!!!
E blogul meu. Sa imi mai dati idei ce desene sa mai pun.
Patty daca am facut reclama scuze, spune-mi si sterg postul.

Poate ca imi vine inspiratie...
Daca postezi si tu!
POSTATI!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://medrpg.forumgratuit.ro/
Steffy Cuttenberg
Anul II

Data de înscriere : 13/07/2011

MesajSubiect: Re: Time Machine   Lun Iul 18, 2011 6:29 am

Rose Harmony a scris:
Laughing Pe mine ma cam enerveaza desenele de copii mici de la Disney Channel... in gen Manny Iscusitul sau Animalutele din jungla sau Mikey Mouse. Mai ales cand pun intrebari copiilor. Cica pune intrebarea, eu ma holbez si face "CORECT!" lol!
prea tare faza lol!

si eu dau tot ce pot impotriva disney channel , e o tampenie ! si chiar daca am 12 ani [de fapt nici pe aia nu i`am implinit inca Laughing ] nu sunt obsedata de hannah banana, selena gomez, demi lovato etc. ... adica acum 1 an am fost lol! inca am camera mea [de altfel, e chiar roz lol!] plina cu postere camp rock etc. da` nu le`am putut scoate de pe pereti, erau lipite prea bine lol! mr, cand am realizat cat de fitoase sunt vedetele astea in realitate si cate aere au in cap m`am saturat de ele [recunosc ca eram si fana miley virus da` acum o uraaaaaasc ~x( ]

aah, cand mergeam la mare si ne intorceam de la plimbarea de "seara" (de obicei pe la 12 - 1 - 2) ne uitam la tv sa prindem vaca si puiul lol! si daca prindeam si nevastuica Laughing ce ne bucuram cand le vedeam Laughing si ma trezeam la 4 dimineata sa vad viata cu louie apoi le spuneam parintilor ca m`am trezit din cauza unui cosmar [de acu` nu mai mint cu asta ca m`au dus si la psiholog] lol!

eu daca ma uit la tv ma uit la discovery, science, national geographic etc. sunt educative Laughing + ca sunt interesante. de exemplu, cine vrea sa ii spun cum construiesti masina timpului?? lol!)))))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Steffy Cuttenberg
Anul II

Data de înscriere : 13/07/2011

MesajSubiect: Re: Time Machine   Lun Iul 18, 2011 6:32 am

Salem Wood a scris:
eu eram un MARE FAN Pokemon Love la fel si Hugo Love nu ratam niciun episod I love you
off, cand eram mica nu stiam ca e la o anumita ora, credeam ca e cand deschizi televizorul Laughing aveam asa o ciuda in mine cand nu reuseam sa sun Laughing si asta se intampla chiar foarte, foarte des Laughing
Sus In jos
Bianca Ellen Jess Fllener
Anul I

Data de înscriere : 04/03/2011
Vârsta : 19

MesajSubiect: Re: Time Machine   Joi Iul 21, 2011 12:07 am

eu sa fiu sincera n-am nimic cu disney chanelul,e ok pentru mine,dar la 5 ani ma uitam pe toate canalele de desene si pe ce mai prindeam.Imi placea unul mai de groaza "Povestiri din cripta"n-am ratat nici-un episod,imi amintesc ca strangeam ursuletul de plus in brate si ma gandeam ca el o sa ma apere,dar eu tot ma uitam
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Time Machine   Astazi la 6:23 am

Sus In jos

Time Machine
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dumbledore's Army :: Muggle things :: Discuţii-
Mergi direct la: