AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Cristal Redbird

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cristal Redbird
Anul I

Data de înscriere : 23/04/2011
Vârsta : 20

MesajSubiect: Cristal Redbird   Sam Apr 23, 2011 12:02 pm

Cristal Redbird este o fata de 14 ani, nascuta la Londra,dar are radacini cherokee in sange,de la bunica ei, [da,da,da...am plagiat Casa Noptii...datzi-ma in judecata!! Laughing] din doi parinti vrajitori.Mama ei cerceteaza intr-un laborator subteran al ministerului tot felul de reactii la magie, iar tatal este directorul unei mari companii de lucruri magice. Si-a descoperit puterile la 10 ani in timp ce cauta o cutie prin pivnita si a dat peste o alta, de pe un raft de sus, care urma sa ii cada in cap. A facut repede un gest cu mana si cutia a inceput sa pluteasca. Este o fire ambitioasa, primul ei gand cand a intrat pe portile Hogwarts a fost acela de a fi cel mai bun vrajitor din toate timpurile. Stiu...pare absurd...dar asa e ea. Ii place sa aiba oameni in jur doar atat cat e nevoie...caci URASTE sa fie deranjata in timp ce studiaza [pauzele de la studiat fiind dormitul si mancatul Laughing]. Stilul ei vestimentar este putin iesit din comun...o combinatie intre elegant si contemporan..o sa vedetzi voi Razz.

Well...this is all about me...i think ...>.<

OOC (out of character): Buna! Sunt noua pe aici si trebuie sa va marturisesc ca nu sunt o fana declarata Harry Poter, am vazut doar vreo 3-4 filme si nu ma pricep DELOC la materii si potiuni d'alea...deci putin ajutor nu mi-ar strica Very Happy. [Un admin poate sa ma puna in messenger?? e mai usor asa] Insa am experientza multa in forumuri RPG. Am administrat peste 5 si am fost membru in peste 20 ... in cam 5 ani Very Happy.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dale "Dee" Carter
Anul III

Data de înscriere : 21/05/2011

MesajSubiect: Re: Cristal Redbird   Mier Iun 08, 2011 1:46 pm

Salut draga mea colega Viperina! La multe muscaturi pe aici Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cristal Redbird
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1